O nás

Amano interiér

Amano

Amano poprvé otevřelo své dveře 9. března 2019 a svůj domov našlo na frekventované a do budoucna velmi žádané lokaci, v ulici Na Poříčí 48. Nachází se tak kousek od bistra La Bottega Linka a nedalekého bistra La Bottega Bistroteka.

Restaurace pojme až 120 hostů. Zaměření Amana vychází z autentické italské kuchyně, avšak jeho koncept se od  restaurací Aromi, La Finestra in Cucina či bister La Bottega liší.

Koncept Amana

Koncept restaurace


Užijte si více chodů a množství chuťových kombinací. Myšlenka našeho menu vychází z tastingu – ochutnávání. Servírované porce jsou menší, degustační, abyste vyzkoušeli několik chodů z menu i během jedné návštěvy.

Naše menu je o intenzivním požitku, emocích
a příjemném pocitu nasycení. Otevřete se novým jedinečným zážitkům a vychutnejte si menu všemi smysly.

Amano interiér

Koncept Amana stojí na nabídce menších čili degustačních porcí jídel. Hosté tak ochutnají více chodů z menu a podělilí se tak
o zážitek z jídla s přáteli u jednoho stolu.

Amano přináší také možnost ochutnat pizzu gourmet. Ta je připravována ze speciálního těsta a je doplněna o ingredience té nevyšší kvality.

Menu šéfkuchaře Petra Pecky nabízí kromě pizzy gourmet i italskou pastu & rissoto, maso, ryby, mořské plody a také bezmasá jídla. Menu doplňují italská emotivní vína od Via del Vino a dezerty z bistra La Bottega Tusarova.